Facebook

Tālr. 22056550

Mēbeļu projektēšana un izgatavošana

Par mums

Mēs esam Baltkrievijas mēbeļu ražotnes ZOV, Elegrum un Goldoptima oficiālie pārstāvji Latvijā. Pie mums var pasūtīt un iegādāties dažāda veida korpusa mēbeles un virtuves mēbeles gan modernā un mūsdienīgā, gan klasiskā stilā.
Pie mums Jūs iegādāsieties nevis vienkārši virtuvi, bet mēbeles, kas Jums kalpos daudzus gadus, saglabājot nevainojamu ārējo izskatu. Kvalitāte, ilgs mūžs, pārdomātas detaļas un funkcionalitāte savienojumā ar teicamu dizainu – tās ir baltkrievu virtuves no ZOV un Elegrum.
Ražotāji piedāvā arī atsevišķi dažādas konfigurācijas mēbeļu fasādes no dabīgā koka, MDF, akrila u.c. materiāliem, kas plaši tiek izmantoti mēbeļu ražošanā.

Rūpnīca ZOV kopš 1996 gada ir tirgus līderis virtuves mēbeļu ražošanā Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā. Rūpnīcas jaudu un produkcijas kvalitāti nodrošina ražotne 25 000 m2 platībā ar jaunākajām Vācijas, Itālijas un Polijas ražošanas tehnoloģijām un iekārtām „Homag”, ITA, KOIMPEX..

Prioritāte – kvalitāte!

Ražotāju ZOV un Elegrum partneri un piegādātāji ir vadošās Itālijas, Vācijas, Krievijas un Polijas kompānijas. Tas dod iespēju ražot jebkuras konfigurācijas un sarežģītības mēbeles.
Ražotāji rūpīgi seko kvalitātei un nodrošina tās kontroli visā ražošanas procesā. Visi izejmateriāli un gatavā produkcija ir sertificēta un atbilst ISO9001:2008 standartiem, kam pakļauta korpusa un virtuves mēbeļu projektēšana, izstrāde un ražošana. Rūpnīcā tiek pastāvīgi veikta sortimenta paplašināšana un ražošanas tehnoloģiskās izstrādes. Piedāvājums tiek pastāvīgi atjaunots, jo mums ir svarīgas jaunākās tendences, interjera un virtuves dizains, jaunākās norises mēbeļu tirgū.

Kāpēc izvēlēties ZOV un Elegrum mēbeles?

  • plašā izvēlē dažāda dizaina un materiālu virtuves
  • ražojam mēbeles pēc individuāliem projektiem
  • izcila kvalitāte par saprātīgu cenu
  • izgatavošanas un uzstādīšanas termiņš sākot no 4 nedēļām