Facebook

Tālr. 22056550

Mēbeļu projektēšana un izgatavošana

< Atpakaļ
Virtuves izgatavošana

Visas mūsu salonā pasūtītās virtuves un korpusa mēbeles tiek izgatavotas Baltkrievijas rūpnīcās ZOV un Elegrum.

Tās ir modernas ražotnes, kas strādā ar jaunākajām ražošanas tehnoloģijām un iekārtām. Rūpnīcas jaudu un produkcijas kvalitāti nodrošina ražotne 25 000 m2 platībā ar Vācijas, Itālijas un Polijas ražošanas līnijām „Homag”, ITA, KOIMPEX, kuras apkalpo vairāk kā 2000 kvalificētu meistaru un darbinieku. Ražošanas process ir nepārtraukts, tas notiek katru dienu un visu diennakti. Neskatoties uz to tiek saglabāta individuāla pieeja katram klientam.

Visi izejmateriāli un gatavā produkcija ir sertificēta un atbilst ISO9001:2008 standartiem, kam pakļauta korpusa un virtuves mēbeļu projektēšana, izstrāde un ražošana.

Lai aizsargātu savu produkciju, no 2010. gada tiek visas neredzamās korpusa detaļas aplīmētas ar PVC lenti uz kuras ir rūpnīcas ZOV logotips.

Komplicēti individuālie, dārgi masīvkoka mēbēļu komplekti tiek montēti rūpnīcā, lai nekavējoties tiktu novērsti vismazākie defekti un nepilnības. Klientam tiek nosūtītas tikai nevainojamas kvalitātes mēbeles.

Virtuves mēbeles

Ražotāji piedāvā saviem klientiem ļoti plašu stila un materiālu pieejamību izvēloties savu sapņu virtuves iekārtu. No tradicionāliem materiāliem un pārbaudītām vērtībām līdz pat futūristiskiem risinājiem virtuves iznterjera dizainā. Viss atkarīgs no vēlmēm, gaumes un izjūtas.

Klasiskās virtuves mēbeles:

 • no dabīgā koka

Klasisks virtuves dizains no dabīgā koka - tas ir izcils, gadsimtiem pārbaudīts materiāls, mūsdienīga apstrāde un labākā furnitūra.
Baltkrievijas ražotāji klasiskās virtuves tiek piedāvātas no oša, priedes, alkšņa, ķirša un ozolkoka. Masīvkoka virtuves mēbeles, labs interjera dizains un profesionāla pieeja radīs patīkamu un bagātu noskaņu Jūsu mājās.
Klasiskas virtuves mēbeles ir vienmēr pieprasītas neatkarīgi no modes.

 • no ierāmēta MDF

Šodien virtuves mēbeles klasiskā stilā var būt arī skaistas, ilgmūžīgas un nebūt ne dārgas!
Rūpnīcas ZOV tehnoloģijas ļauj ražot ļoti dažādas, arī sarežģītas, klasiskā stila virtuves mēbeles ar ierāmēta MDF fasādēm, kas neprofesionālim ir pat grūti atšķitamas no dabīgā masīvkoka izstrādājumiem. MDF ir ļoti izturīgs, mūsdienīgs, nedārgs, pelnīti populārs materiāls mēbeļu ražošanā. No tā tiek izgatavotas mēbeles gan klasiskā, gan modernā stilā.
Iecienītākie dizaina stili izvēloties klasiskas virtuves mēbeles ir rūpnīcas ZOV piedāvātie: London, Paris, Glazgo, Marseille.

Mūsdienīgas virtuves mēbeles

Mūsdienīgas, elegantas, laikmetīgas virtuves mēbeles, kurās var tikt kombinētas gan liektas, gan taisnas līnijas piedāvā baltkrievu mēbeļu ražotāji ZOV un Elegrum.

Moderns interjera dizains šodien sevī ietver arī jaunus un mūsdienīgus mēbeļu materiālus. Baltkrievu virtuves, kas ražotas ZOV un Elegrum var lepoties ar visplašāko mūsdienīgu materiālu klāstu:

 • Dabīgais koks – pelnīti ļoti iecienīts materiāls, sava īpašā koksnes siltuma un faktūras dēļ.
 • Finierējums no dabīgā koka – tās ir DSP vai MDF plāksnes, kas finierētas ar 0,4-1 mm biezu dabīgas koksnes loksni. Šāda materiāla virtuves bieži izvēlas interjera dizaineri, jo paveras lielas iespējas tekstūru izvēlē.
 • Krāsots MDF – bez standarta krāsu paletē pieejamajiem toņiem, rūpnīca ZOV piedāvā krāsojumu pēc RAL toņu paletes, kā arī iespēju izmantot specefektus. Krāsošana notiek vairākos slāņos: 2 kārtas ar grunti, 2 kārtas ar krāsas emalju. Pēc katras kārtas tiek veikta speciāla slīpēšana, lai izlīdzinātu virskārtu un nodrošinātu labu nākamās kārtas krāsojuma noturību. Pēdējā ir lakas kārta, kas padara Jūsu virtuves mēbeles noturīgas pret ārējo iedarbību.
 • MDF pārklāts ar plēvi tas ir ekoloģiski tīrs materiāls ar ļoti lielu izturību pret mitrumu, pelējuma sēnītēm un mikroorganismiem.
 • Ierāmēts MDF – tiek izmantots gan kā dabīgā koka virtuves imitācijās, gan moderna dizaina virtuvēs. Kvalitatīvs materiāls par pieejamu cenu.
 • Akrils – vismodernākais materiāls ko izmanto mūsdienīgā virtuves interjerā. Glancētajam akrila polimēram ir dziļi krāsu toņi ar „spoguļefekta” atspīdumu. Plaši tiek izmantotas liektas akrila fasādes.
 • Plastiks (postformings) – virtuves no šī materiāla ir visizturīgākās pret nolietojumu. Pamatā ir DSP plātne, kas pārklāta ar cietu plastiku. Virtuves no plastika (postforminga) kā likums ir glancētas, var būt ar dažādām liektām detaļām un nav dārgas.
 • Termostrukturētais plastiks - ar izteiktu struktūru, kas imitē dabīgo koku, ādu, akmeni u.c. fantāzijas materiālus.
 • Krāsots stikls
 • Alumīnijs
 • Glancēts MDF