Facebook

Тел. 22056550

Проектирование и изготовление мебели

< Назад
Virtuves aprīkojums

Virtuves darba virsma

Virtuves darba virsma jāizvēlas rūpīgi, jo tā ir ļoti svarīga detaļa, no tā dadz kas atkarīgs virtuves lietošanas laikā – tā pastāvīgi tiek pakļauta mehāniskai iedarbībai, mitrumam un karstumam. Tai jābūt noturīgai arī pret ultravioleto staru iedarbību. Ja virtuves darba virsma nav kvalitatīva – tas ātri vien kļūst redzams.Tādēļ mēs savām virtuvēm piedāvājam tikai augstvērtīgus virtuves darba virsmas materiālus no sevi apliecinājušiem uzņēmumiem: Samsung, Corian, DuPont, Egger, Duropal.

Lamināta virtuves darba virsmas ir ļoti vienkārši kopjamas, firmas Egger, Duropal, Ecopal lamināta virsmas ir īpaši noturīgas pret ārējo iedarbību un iztur par 230 grādu karstumu. Tām nekaitē nedz kafijas, sarkanā vīna pat tintes traipi.Par vispraktiskākajām un kvalitatīvākajām, arī no estētiskā viedokļa tiek uzskatītas darba virsmas no mākslīgā akmens. Mēs piedāvājam Samsung, Montelli un Tehnistone materiālus. Tās var būt jebkura izmēra un profila.Virtuves sadzīves tehnika

Mēs piedāvājam saviem klientiem izvēlēties sadzīves tehniku atbilstoši vēlmēm, iecerētajam dizainam no populārākajiem sadzīves tehnikas ražotāju zīmoliem. Sadzīves tehnikas izvēli un iegādi var veikt klients patstāvīgi vai izmantot mūsu salona dizaineru ieteikumus un piedāvājumus, kurus izstrādājam kopā ar mūsu sadarbības partneriem – sadzīves tehnikas tirgotājiem.

Izlietnes un virtuves santehnika

Virtuves izlietnes izvēle ir būtiska ne tikai no funkcionālā viedokļa. Mūsdienīga virtuve nav iedomājama bez interjera dizainam atbilstošas augstvērtīgas un kvalitatīvas izlietnes un ūdens maisītāja. Mēs piedāvājam izvēlēties ne tikai funkcionālās nerūsējošā tērauda izlietnes, bet arī arvien iecienītākās mākslīgā akmens masas izlietnes, kas var būt gan iebūvējamas, gan izgatavojamas kopā ar akmens darba virsmu vienotā lējumā.Furnitūra

Mēbeļu komplektācijā izmantojam tikai kvalitatīvus bīdāmos un paceļamos mehānismus, viras un vadotnes ko piedāvā ražotāji Hettich, Blum, Kesseböhmer, Vauth-sagel.
Fasāžu rokturu pedāvājumā ir vairāk kā 250 modeļu dažādās cenu kategorijās, ko piedāvā gan vietējie, gan ārvalstu ražotāji no vienkāršiem līdz ļoti grezniem modeļiem ar Swarovski kristālu inkrustāciju.